Στοιχεία Επικοινωνίας Σχολείων Ειδικής Αγωγής

Εκπαιδευτικοί, κηδεμόνες και μαθητές έχουν τη δυνατότητα να βρουν στον παρακάτω πίνακα τα πλήρη στοιχεία επικοινωνίας με τις σχολικές μονάδες ειδικής αγωγής, που ανήκουν στη ΔΔΕ Χίου. Κάνοντας click πάνω στο όνομα της κάθε σχολικής μονάδας?, μπορείτε να επισκεφτείτε την αντίστοιχη ιστοσελίδα. Ομοίως link υπάρχει και στη στήλη ?Χάρτης? πάνω στο google maps εικονίδιο, όπου για τα εντός της πόλης της Χίου σχολεία φαίνεται η ακριβής τους τοποθεσία, ενώ για τα πιο απομακρυσμένα σχολεία, φαίνεται και η χιλιομετρική απόσταση από το κέντρο της πόλης της Χίου.

A/A Σχολική Μονάδα Διευθυντής Τηλέφωνο Tαχ. Διεύθυνση Email Μοριοδότηση Χάρτης
1 Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο – Λύκειο Χίου Μπαχά Αγγελική ΠΕ02 2271043589 Αεροπόρου Ράλλη 18, Κάμπος – Χίος mail@gym-ee-chiou.chi.sch.gr ΣΤ
2 ΕΕΕΕΚ Χίου Νικήτας Ιωάννης ΠΕ70 2271022729 Παναγία Λατομίτισσα, Χίος mail@eeeek.chi.sch.gr ΣΤ