Ανακοινοποίηση στο ορθό – Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης συγκεκριμένων προσόντων και ειδικοτήτων για υποβολή αιτήσεων απόσπασης στην ΚΥ των Γενικών Αρχείων του Κράτους, και την Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος για το σχολικό έτος 2021- 2022

binary comment

Σας διαβιβάζουμε  εκ νέου την υπ? αρ.πρωτ. 71867/Γ4/ 17-6-2021, ΑΔΑ: ΩΥΧ846ΜΤΛΗ-ΠΦΤ

«Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης συγκεκριμένων προσόντων και ειδικοτήτων για υποβολή αιτήσεων απόσπασης στην ΚΥ των Γενικών Αρχείων του Κράτους, και την Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος  για το σχολικό έτος 2021-2022»,- όπως δημοσιεύτηκε εκ νέου στην Διαύγεια –  καθώς στα έντυπα των αιτήσεων προέκυψαν σφάλματα κατά την ψηφιοποίηση του εγγράφου.